top of page

Antrenör Kadromuz

emirhan-temiz-yüzme

Kurucu

Emirhan Temiz

Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Yüzme Antrenörlüğü mezunu olan Ataşehir Yüzme Kulübü'nün kurcusu şuan halen Türkiye'de derece yapan bir çok sporcusu bulunmaktadır.14 yıllık yüzme kariyerinde birçok Türkiye derecesine imza atan sonrasında antrenörlüğe adım atmıştır.Şuan halen MrzSport adlı bir kurumun Koordinatörlüğünü yürütmektedir.

yunus-emre-basbuğ-antrenör-yüzme

Üsküdar Koordinatorü

Yunus Emre

1. kademe yüzme antrenörüdür.Lise döneminde okul takımında yüzmüş olup liseler arası yarışlarda okul ile çeşitli dereceler almıştır.25 yaşından sonra master olarak açık su yüzme yarışlarına katılarak çeşitli dereceler elde etmiştir.Halen master olarak yüzmektedir.

kıvanc-antrenör-yüzme

Sancaktepe Koordinatorü

Kıvanç

1. Kademe antrenördür.10 yıldır antrenörlük geçmişi olan Haliç Üniversitesi rekreasyon bölümü mezunudur.Yaz ve kış yüzme kurslarımızda ve alt yapı çalışmalarımızda görev almaktadır.

serdar-kayhan

Kurucu

Serdar Kayhan

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Yüzme antrenörlüğü mezunudur. 3.kademe yüzme antrenörüdür. Ataşehir Yüzme Kulübü kurucu üyesi ve antrenörlerindendir. 15 yıllık yüzücülük ve 12 yıllık antrenörlük kariyerinde çeşitli başarılar elde etmiştir. 

mert-ayan-yüzme

Ataşehir Koordinadörü

Mert Ayan

Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulundan mezun olmuştur.7 Yıldır yaz-kış okullarında 4-12 yaş arası çocuklara eğtim vermektedir.

merve-adıgüzel

Antrenör

Merve Adıgüzel

Galatasaray'da 8 Yılı aşkın yüzücülük yapıp bir çok yarışmalara katıldı.1 kademe yüzme antrenörlük belgesini aldıktan sonra bu branşta sporcu yetiştirmeye başlamıştır.

bottom of page